Awans do II rundy Pucharu Polski

W dniu wczorajszym nasza drużuna pewnie pokonała na swoim terenie Źródło Kromołów. Goście mieli kilka dogodnych sytuacji na samym początku meczu, które były stworzone po naszych błędach, lecz na nasze szczęscie piłka nie wpadła do bramki. I choć wynik do przerwy (0:0) może sugerować wyrównany mecz co się nie potwierdza w praktyce gdyż to nasz drużyna już do końca meczu dominowała na boisku. Jeszcze w pierwszej połowie oprócz kilku niewykorzystanych sytuacji przez naszą ekipe pada bramka dla Uni po składnej akcji, która pewnie wykończył Śmigiel lecz sędzia odgwizduje spalonego. Z początkiem drugiej połowy nasi zawodnicy mają rzut rożny, który kończy się bramką Kowalczyka po pięknej centrze Śmiecińskiego, Wynik podwyższa Stworzyjan ,który po ładnej akcji pewnie wykorzystuje swoją sytuacje. Faul na środku boiska i szybkie wznowienie naszego grającego Trenera grającego do Kapeli, a ten ładnym lobem strzela swojego pierwszego gola w tym meczu. Na 4:0 ponownie "Stworzyjan", który wykorzystuje podyktowaną słusznie przez arbitra głownego jedenastkę. Pod koniec meczu kiks obrońców Źródła i czujny Wróblewski przechwytuje piłkę, wychodz sam na sam z bramkarzem gości, którego mija z wielką swobodą i strzela ostatnią bramke w tym meczu. Mecz kończy się pewną wygraną gospodarzy, którzy myślą już o sobotnim meczu z Łazowianką.