Sparing: Zagłębie Sosnowiec vs Unia Dąbrowa Górnicza

W dniu dzisiejszym nasz zespół rozegrał mecz kontrolny z niezwykle wymagającym zespołem Zagłębia Sosnowiec. W barwach naszego rywala wystąpili zawodnicy, którzy w ostatnim meczu ligowym z Okocimskim Brzesko wystąpili w mniejszym wymiarze czasowym lub nie ,,załapali się,, do szerokiej kadry na ten mecz oraz dodatkowo zostali wzmocnieni najbardziej utalentowanymi wychowankami z rocznika 97'.

Bramki: 1:0 - Giel, 2:0 - Szatan, 3:0 - Wilk, 4:0 - Tumicz, 5:0 - Arseniuk, 5:1 - Kapela

Składy:

Unia Dąbrowa Górnicza: Maciejowski - Piątek, Kościelny (45. Koziński), B.Pikuta, Jeleń (45. Grunt) - Ołubiec (45. Idczak), Bąk (45. Ułanowicz), Kapela - Wróblewski, Śmieciński (60. Fus), Śmigiel (60. Kowalczyk)

Zagłębie Sosnowiec: Fabisiak - Lipkiewicz, Jarczyk, Dudała, Kutarba (70. Szydłowski) - Tylec, Mizgała (46 Wilk), Zalewski, Szatan (46. Mularczyk) - Giel (46. Tumicz), Arak (70. Arseniuk)

Powiązana galeria: